SehriNet Yazılım Hizmetlerimiz

SehriNet Yazılım Hizmetlerimiz

Arama motoru optimizasyonu (SEO)

Bir websiteniz var fakat arama motorlarında aramalarda görünmüyor mu?

Websitenizi arama motorlarında belirlediğiniz anahtar kelimelerde görünür yapıyor.

Website Tasarımı

İşinizin internet ortamındaki mağazası, ofisi ve müşteri temsilcisidir. Özen, ilgi, detay ve kaliteli bir görünüm ve tasarım ile yapılmalıdır. Her gün kapısını açtığınız işyerinize gösterdiğiniz titizliği ve özeni internet sitenize de göstermelisiniz. 

Websiteniz işinize, ürünlerinize ve markanıza yakışan bir özgünlükte olmalıdır. Özgün ve kullanıcı dostu bir websitenizin olması size müşteri ve rekabet gücü katacaktır.
 
Kurumsal kimlik Çalışması
 
Kurumsal olarak nitelendirilen kavram aslında firmanın, kurumun, vakfın yada kuruluşun hem şirket içinde hem de şirket dışında duruşunu, davranışını, imajını temsil eden kavram, yani şirketin kimliğidir.
 
Bir başka deyişle kurumsal kimlik firmanın iç ve dış dünyada görünen yüzüdür.
 
Kurumsal kimliği oluştururken firmalar kimlik tasarımına çok özen göstermeli hatta bunun için alanlarında uzman profesyonellerle çalışmalıdırlar. Çünkü bu kimlikler bir nevi kurumun imzası görevini göreceklerdir.
 
E-Ticaret Sitesi
 
İşinizi, fikrinizi veya ürünlerinizi internet ortamına taşıyarak yeni bir şube veya mağaza açarak daha çok kişiye ulaşma imkanı sağlamaktadır. Bu sayede daha düşük maaliyetlerle daha büyük kitlelere ulaşabilirsiniz.
 
İnternet Reklamcılığı
 
İnternet ortamındaki farklı platformlardaki reklamlarınızı sizin için yönetiyoruz. Siz işinize odaklanırken biz sizin için tanıtım ve reklamınızı yönetiyoruz.
 
Sosyal Medya Yönetimi
 
Kaliteli içerik paylaşımı ile daha çok takipçi akışı sağlayacaktır. Takipçilerinizin artmasıyla birlikte rekabet gücünüz ve gelirinizde artacaktır.
 
Siz işinize ve ürünlerinize odaklanırken biz sizin adınıza sosyal medya yönetimi yaparak işinizi büyütmenize destek oluyoruz.
 
Mobil Uygulama Geliştirme
Akıllı telefon, tablet gibi cihazlara özel olarak kodlanmış ve tasarlanmış yazılımlara “Mobil Uygulama” denmektedir. Mobil uygulama kesinlikle mobil site ile karıştırılmamalıdır.
 
Mobil uygulamalarının faydaları
  • Müşterilerinizle ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz.
  • Reklam ve tanıtım kanalı olarak kullanabilirsiniz.
  • Mobil uygulamanızla gelir sağlayabilirsiniz.
  • Hedef kitlenize erişim gücünüzü artırabilirsiniz.
  • Prestij kazanabilirsiniz.
     
Fikir ve Proje Çözümleri

Hayallerinizi süsleyen bir fikriniz veya projeniz var fakat iş hayatına uyarlayıp ürüne dönüştüremediniz. 

Fikrinizi ürüne, ürününüzü de geniş kitlelere ulaştırarak gelire dönüştürebilirsiniz.

Adres

Sevgi Mah. Akçay Cad. No:350 D:11 Gaziemir / İZMİR

Telefon & Fax

GSM: +90 532 626 13 75
GSM: +90 542 384 95 69

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 9:00 - 18:00 Pazar: Kapalı

ŞehriNet SEO, İnternet reklamcılığı, Sosyal Medya Danışmanlığı, Marka İtibar Yönetimi, Özel Projeler ve Web Tasarım Hizmetleri sunan bir Bilgi Teknolojileri Şirketiyiz.